Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Polkowice, ul. Słubicka 5C - WGN

178 ofert

Dom wolnostojący na sprzedaż Krzelów
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Krzelów
Liczba pokoi: 4
Metraż: 131m²
Oferta SD201-4513
Cena 410 000 zł
cena / m² 3 130 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Wilków
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wilków
Liczba pokoi: 2
Metraż: 64m²
Oferta SM201-4533
Cena 190 000 zł
cena / m² 2 969 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Polkowice
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Polkowice
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 52.89m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4546
Cena 370 000 zł
cena / m² 6 996 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Składowice
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Składowice
Liczba pokoi: 3
Metraż: 156m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD201-4557
Cena 1 050 000 zł
cena / m² 6 731 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Głogów, Piastów I
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65m²
Oferta SM201-4561
Cena 375 000 zł
cena / m² 5 769 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Lubin, Ustronie
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubin
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 36.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4562
Cena 260 000 zł
cena / m² 7 163 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Głogów
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 4
Liczba pokoi: 1
Metraż: 28m²
Oferta SM201-4568
Cena 215 000 zł
cena / m² 7 679 zł

Działka budowlana na sprzedaż Jachranka
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jachranka
Metraż: 2397m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-4551
Cena 2 160 000 zł
cena / m² 901 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Polkowice
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Polkowice
Liczba pokoi: 4
Metraż: 110m²
Oferta SD201-4567
Cena 890 000 zł
cena / m² 8 091 zł

Inny komercyjny na sprzedaż Lipin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lipin
Liczba pokoi: 39
Metraż: 538m²
Oferta SO201-1982
Cena 1 750 000 zł
cena / m² 3 253 zł

1168m², Zduńska Wola

Biurowiec na sprzedaż Zduńska Wola

Biurowiec na sprzedaż Zduńska Wola
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zduńska Wola
Metraż: 1168m²
Oferta SO201-1388
Cena 750 000 zł
cena / m² 642 zł

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobin
Metraż: 5300m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-3542
Cena 220 000 zł
cena / m² 42 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobin
Metraż: 19000m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-3561
Cena 3 040 000 zł
cena / m² 160 zł

Oferta tylko u nas

Lokal usługowy na  wynajem Polkowice - Lokal Polkowice 63,67 m2 Wynajmę
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Polkowice
Liczba pokoi: 1
Metraż: 65.73m²
Oferta WL201-3587
Cena 2 500 zł
cena / m² 38 zł

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobin
Metraż: 2189m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-3817
Cena 120 000 zł
cena / m² 55 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Gaiki
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gaiki
Liczba pokoi: 6
Metraż: 182m²
Oferta SD201-3832
Cena 1 150 000 zł
cena / m² 6 319 zł

Działka budowlana na sprzedaż Chocianowiec
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chocianowiec
Metraż: 8300m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-3890
Cena 290 500 zł
cena / m² 35 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Nielubia - Budynek mieszkalno-usługowy Nielubia powiat głogowski
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Nielubia
Liczba pokoi: 1
Metraż: 1138.46m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD201-3908
Cena 990 000 zł
cena / m² 870 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Dobromil
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dobromil
Metraż: 1486m²
Oferta SG201-3922
Cena 1 700 000 zł
cena / m² 1 144 zł

Dom na  sprzedaż Polkowice - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Słonecznikowa Polkowice
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Polkowice
Liczba pokoi: 4
Metraż: 136.11m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD201-3961
Cena 549 000 zł
cena / m² 4 034 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Trzebnice - Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczymi
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Trzebnice
Liczba pokoi: 3
Metraż: 64m²
Oferta SD201-4052
Cena 299 000 zł
cena / m² 4 672 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Głogów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 41.75m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4051
Cena 317 300 zł
cena / m² 7 600 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Głogów - Głogów nowoczesne mieszkania Wojska Polskiego
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.47m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4064
Cena 333 525 zł
cena / m² 7 500 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Głogów - Nowoczesne mieszkania Głogów Wojska Polskiego
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 59.36m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4063
Cena 439 264 zł
cena / m² 7 400 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 59.39m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4062
Cena 439 486 zł
cena / m² 7 400 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.56m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4061
Cena 334 200 zł
cena / m² 7 500 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 42.13m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4059
Cena 307 549 zł
cena / m² 7 300 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 59.98m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4058
Cena 425 858 zł
cena / m² 7 100 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 29.74m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4057
Cena 220 076 zł
cena / m² 7 400 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Głogów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.58m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4055
Cena 320 976 zł
cena / m² 7 200 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Głogów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.87m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4054
Cena 323 064 zł
cena / m² 7 200 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobin
Metraż: 6500m²
Oferta SG201-4089
Cena 460 000 zł
cena / m² 71 zł
OKAZJA!

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobin
Metraż: 2200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG201-4084
Cena 165 000 zł
cena / m² 75 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Polkowice - Polkowice 82,2 m2 360 000 zł 3 pokoje 2 piętro
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Polkowice
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 82.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4163
Cena 328 000 zł
cena / m² 3 990 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Wilków - Dom k. Głogowa Wilków 849 tys.
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wilków
Liczba pokoi: 5
Metraż: 180m²
Oferta SD201-4168
Cena 799 000 zł
cena / m² 4 439 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ściegny - Apartament 45 m2 Karpacz Ściegny
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ściegny
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4247
Cena 630 000 zł
cena / m² 14 000 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lubin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubin
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 54.41m²
Oferta SM201-4302
Cena 484 249 zł
cena / m² 8 900 zł

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lubin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubin
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 53.29m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM201-4301
Cena 474 281 zł
cena / m² 8 900 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lubin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubin
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 48.88m²
Oferta SM201-4300
Cena 439 920 zł
cena / m² 9 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lubin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubin
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 64.94m²
Oferta SM201-4299
Cena 571 472 zł
cena / m² 8 800 zł

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies